Czy chcesz dodać wyrafinowania do swojego marketingu promocyjnego?

MoMA Design Store, jak się nazywa, znany jest na całym świecie z niezwykłego talentu do kolekcjonowania najbardziej kreatywnych i oryginalnych projektów. Sklep jest wirtualnym „Kto jest kim” kreatywnych i oryginalnych międzynarodowych projektantów, których „dzieła sztuki” są na sprzedaż w Muzeum. Znajdziesz skarby takich projektantów jak Gideon Dagan, Tibor Kalman, Thomas Wang i Page Goolrick, żeby wymienić tylko kilku. Lista jest zbyt obszerna, by wymienić wszystkich zaangażowanych artystów.

visit https://studioreklama.com/

A teraz niesamowita wiadomość! Czy wiesz, że wiele z tych artykułów jest teraz dostępnych z nadrukiem TWOJEGO WŁASNEGO logo firmy! Czy jest lepszy prezent niż produkt skupiający się na jednej z najbardziej prestiżowych atrakcji kultury Nowego Jorku? To powinna być niesamowita wiadomość dla każdej doświadczonej nowojorskiej firmy, firmy, która ma oddział w Nowym Jorku lub dla każdego wydarzenia lub pokazu, który odbędzie się tutaj! Powiedziawszy to, nie zapomnij o ekspatriantach, którzy wciąż rozpoznają status, jaki przynosi prezent ze sklepu muzealnego. Ale absolutnie najbardziej zaskakującą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że te przedmioty są tańsze, niż mogłoby się wydawać. Tak, oczywiście, są przedmioty z najwyższej półki, ALE większość ludzi nie wie, że istnieje sporo skarbów, które można kupić za tę samą cenę lub nawet mniej niż wiele „zwykłych” artykułów promocyjnych. Jednak zaletą tych przedmiotów jest to, że prestiżowe logo MoMA jest wytłoczone, grawerowane lub wykonane techniką sitodruku na KAŻDYM przedmiocie, co dodaje mu blasku, prestiżu i wartości!

Wybierając projekt ze sklepu muzealnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, wyróżnisz się na wiele kilometrów od konkurencji. Z pewnością będziesz najczęściej komentowanym sprzedawcą na następnym konwencie! Faktem jest, że przedmioty te przemawiają do wszystkich, od pracowników fizycznych po pracowników umysłowych. Czy twoi klienci to raczej osoby pracujące na co dzień? Wtedy z pewnością docenią elegancję tych pięknie zaprojektowanych przedmiotów i będą wdzięczni za to, że teraz je posiadają! Jeśli twoi klienci są bardziej wyrafinowani, z pewnością woleliby przedmiot MoMA od bardziej przyziemnych i typowych artykułów promocyjnych, które można rozdawać, i z chęcią otrzymaliby taki w swojej torbie z gadżetami!

Jak widać, jednym ze sposobów na to, by być najbardziej popularną i o której mówi się, jest zaprezentowanie jednego z tych elegancko zaprojektowanych przedmiotów swoim klientom i/lub pracownikom. Naprawdę jest coś na każdą kieszeń! Udanych łowów!